این طومار به سرعت حذف شد و تعداد امضاها نشان داده نشد، اما لیست اعتراضات آن به وضعیت موجود Coinbase با واکنش شدید مدیرعامل مواجه شد.

یک کارمند ناراضی Coinbase که فقط با نام 0x58E3 شناخته می‌شود، در روز پنجشنبه طوماری را در Mirror.xyz ایجاد کرد و خواستار برکناری سه مدیر شرکت شد. این طومار با عنوان Operation Revive COIN حذف شده است، اما توسط آرشیو اینترنت و سایر وب سایت ها ضبط شده است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در توییتر به آن پاسخ طولانی داد. Emilie Choi، مدیر عامل Coinbase، Surojit Chatterjee مدیر محصول و LJ Brock، مدیر ارشد اجرایی، هدف این فراخوان برای حذف برنامه‌ها و ایده‌هایی بودند که منجر به نتایج مشکوک و ارزش‌های منفی شده است. نویسنده هشت مورد از شکست های آنها را به تفصیل فهرست کرده است. آنها شامل پلتفرم ناموفق Coinbase NFT، لغو پیشنهادهای شغلی به کارمندان جدید، سوء مدیریت، ایجاد یک محل کار سمی و بی تفاوتی بودند. این دادخواست به این نتیجه رسید: ما امیدواریم افرادی را پیدا کنیم که تجربه‌ای در حوزه کریپتو داشته باشند و بتوانند چنین شرکتی را مسئولانه‌تر اداره کنند. برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کوین بیس، صبح روز جمعه با یک سری 16 توییت در توییتر منتشر کرد. از جمله، او به درخواست کنندگان می گوید که «فرهنگ ما این است که در ملاء عام تعریف کنیم و در خلوت نقد کنیم. آرمسترانگ همچنین گفت که از اینکه در لیست درخواست کنندگان از مدیران برای اخراج نبود تعجب کرده و پیشنهاد کرد که کارکنان ناراضی کسانی هستند که باید شغل خود را ترک کنند.

سهام کوین‌بیس در ماه می و زمانی که کل صنعت کریپتو با بی‌ثباتی مواجه شد، در بازار شکست خورد و باعث نگرانی سهامداران و مشتریان شد. همچنین اخیرا موضوع شایعات معاملات داخلی بود.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *