با تداوم اثر دومینوی Terra LUNA رمز پول اینترنت جادویی کاهش می یابد


اوتیسم کپیتال با استناد به یک تحقیق داخلی ادعا کرد که Abracadabra 12 میلیون دلار بدهی بد را به عنوان نتیجه مستقیم سقوط ناگهانی Terra به دست آورده است، که توسط بنیانگذار دانیله سستاگالی رد شده است.

Magic Internet Money (MIM)، یک استیبل کوین مبتنی بر دلار آمریکا در اکوسیستم Abracadabra، به لیست رو به رشد توکن هایی می پیوندد که ارزش 1 دلاری خود را در میان زمستان نابهنگام کریپتو از دست می دهند. قطع ناگهانی توکن MIM تقریبا در 17 ژوئن، ساعت 7:40 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز شد، که شاهد کاهش قیمت توکن به 0.926 دلار در تنها سه ساعت بود.

مارپیچ مرگ LUNA و TerraUSD (UST) Terra نه تنها بر سرمایه‌گذاران تاثیر گذاشت، بلکه تاثیر منفی بر پروژه‌های رمزنگاری متعدد، از جمله اکوسیستم توکن MIM Abracadabra داشت – همانطور که توسط مدیریت توییتر AutismCapital ادعا شده است.

AutismCapital با استناد به تحقیقات خودی ادعا کرد که Abracadabra 12 میلیون دلار بدهی بد را به عنوان نتیجه مستقیم سقوط ناگهانی Terra به دست آورده است «زیرا انحلال‌ها نمی‌توانند به اندازه کافی سریع اتفاق بیفتند تا بدهی‌های MIM پروتکل را پوشش دهند.»

ما از یکی از همکاران اوتیست خود اطلاعاتی داریم: MIM (پول اینترنتی جادویی) ممکن است تقریبا ورشکسته باشد. MIM یکی از استیبل کوین های بزرگ است که ارزش بازار آن 300 میلیون دلار است.

ما نمی توانیم باور کنیم که پروژه ای به نام Magic Internet Money نیز غیرمسئولانه عمل کرده است.

جزئیات:

— پایتخت اوتیسم (@AutismCapital) 17 ژوئن 2022
با این حال، دانیله سستاگالی، بنیانگذار Abracadabra، با اطمینان از داشتن بودجه کافی برای بازپرداخت بدهی های انباشته – که به کاهش قیمت MIM نسبت داده شده است، ادعاهای ورشکستگی را رد کرد. سستاگالی عنوان کرد:

خزانه پول بیشتری نسبت به بدهی دارد و CRV دلار برای پروتکل ارزشمند است.
سستاگالی با دوبرابر کردن موضع خود، آدرس خزانه داری که دارایی های 12 میلیون دلاری را در اختیار داشت را به صورت عمومی به اشتراک گذاشت و در عین حال از سرمایه گذاران مربوطه خواست تا با استفاده از داده های زنجیره ای، همین موضوع را تأیید کنند.

از سوی دیگر، اوتیسم کپیتال ادعا کرد که بدهی بد Sestagalli پنج روز پیش ایجاد شده است و اسکرین شات زیر را به اشتراک گذاشت که مکالمه او را در مورد همین موضوع در گروه Discord MIM نشان می دهد.

در حالی که خطر ورشکستگی همچنان پروتکل Abracadabra را تهدید می کند، چه از طریق خزانه داری MIM که به کاهش ارزش ادامه می دهد یا بدهی های بد ایجاد شده بیشتر، به سرمایه گذاران توصیه می شود که نوسانات بازار را پیگیری کنند و قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهند (DYOR).

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *