کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده درخواست تجدید نظر در مورد استخراج دارایی های دیجیتال به EPA ارسال کرد


کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده نامه ای به EPA ارسال می کند و از آن ها می خواهد که مزایای بالقوه استخراج دارایی دیجیتال را مطالعه کنند. این نامه توسط پاتریک مک‌ هنری، رهبر جمهوری‌ خواه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، همراه با سناتور آمریکایی سینتیا لومیس و 12 همکارش تهیه شده است.

“ما برای اطمینان از این که آژانس حفاظت از محیط زیست تجزیه و تحلیل جامعی را در رابطه با درک تاثیرات زیست محیطی بالقوه استخراج دارایی های دیجیتال دنبال می کند، از شما کمک می گیریم.”

این نامه از مایکل ریگان، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست، می خواهد تا مزایا و پتانسیل واقعی استخراج دارایی دیجیتال را مطالعه کند. این مطالعه شامل ذکر مزایای استخراج ماینینگ قبل از نتیجه گیری در مورد مقررات زیست محیطی است. این نامه به عنوان نامه بعدی به نامه قبلی تلقی می شود که در آوریل 2022 توسط اعضای مختلف مجلس ارسال شده بود. بر اساس گزارش‌ ها، نامه به اندازه کافی درک نشده است و تصویر دقیقی از داده‌ های مربوط به ماینرهای کریپتو ارائه نکرده است.

“همان طور که می دانید، بخش قابل توجهی از مصرف انرژی استخراج کنندگان دارایی دیجیتال بر اساس منابع تجدید پذیر است. علاوه بر این، بسیاری از ماینرها از منابع انرژی دیگری مانند گاز طبیعی استفاده می کنند که در غیر این صورت ممکن است بلااستفاده بمانند.”

در این نامه همچنین نمونه‌ هایی از ماینینگ مختلف که از منابع انرژی جایگزین، از جمله گاز طبیعی استفاده می‌ کنند، نقل می‌ کند. در این نامه نمونه‌ های خاصی از شرکت‌ های ماینینگ که برای ایجاد تاثیرات زیست‌ محیطی مثبت کار می‌ کنند، برجسته شده است. علاوه بر این، در این نامه آمده است که دارایی های دیجیتال و فعالیت های ماینینگ برای توسعه اقتصادی ایالات متحده ضروری هستند. در این نامه تاکید شده است که بر کمک و ترویج نوآوری‌ هایی که می‌ توانند به کشور کمک کنند، تمرکز کنند.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *