تتر توکن GBP متصل به پوند استرلینگ بریتانیا را راه اندازی کرد


تتر طبق اعلام وب سایت رسمی خود در روز چهارشنبه، 22 ژوئن، خدمات خود را به بریتانیا گسترش داده است. تتر، ارائه‌ دهنده شرکت USDT، یکی از پُر استفاده‌ ترین استیبل کوین‌ ها در بازار کریپتو، قرار است GBP₮، توکن‌ های Tether متصل به پوند استرلینگ بریتانیا را در ماه جولای راه‌ اندازی کند. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که این شرکت اخیرا از راه اندازی توکن جدید مرتبط با پزو مکزیک خبر داد.

پشتیبانی اولیه بلاکچین شامل اتریوم خواهد بود. بر اساس اعلامیه‌ های منتشر شده در ماه آوریل، خزانه‌ داری بریتانیا در حال ایجاد زمینه‌ ای برای محیط ارزهای دیجیتالی دوستانه است که استیبل کوین‌ ها را به‌عنوان شکل معتبر پرداخت در خود جای م ی‌دهد. GBP₮ یک دارایی دیجیتال پایدار خواهد بود که 1:1 به پوند استرلینگ بریتانیا مرتبط است. تیم مورد اعتماد توسعه دهندگان پشت Tether USD₮ رمز GBP£.to را ایجاد خواهد کرد که توسط tether.to استفاده خواهد شد. ایجاد GBP₮ پوند بریتانیا را روی بلاکچین قرار می‌ دهد و هزینه‌ های سریع‌ تر و کمتری را برای تراکنش‌ ها فراهم می‌ کند.

به گفته پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، بریتانیا مرز بعدی برای نوآوری بلاکچین و پذیرش گسترده‌ تر ارزهای دیجیتال در بخش مالی است. GBP₮/USD به تثبیت پوند انگلیس به عنوان یکی از قدرتمندترین ارزهای روی کره زمین کمک می کند و فرصتی برای دلار و یورو دلار آمریکا فراهم می کند. بر اساس این گزارش، همچنین به عنوان دروازه ای به اکوسیستم مالی غیرمتمرکز عمل خواهد کرد.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *