قیمت بیتکوین به 20.7 هزار دلار افزایش یافت!


شهادت رئیس فدرال رزرو در حالی که دارایی های ریسک در وال استریت پُر پیچ و خم می شود، هیچ شگفتی ایجاد نمی کند. بیتکوین (BTC) ضررهای خود را کنترل کرد در حالی که سهام ایالات متحده در 22 ژوئن سقوط کرد زیرا فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی سکوت کرد.

داده‌ های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بیتکوین/دلار آمریکا در افتتاحیه وال استریت در 22 ژوئن نزدیک به 20500 دلار در نوسان است. این جفت یک شبه قبل از بهبودی به زیر مرز 20000 دلار رسیده بود که هنوز از بالاترین قیمت 21700 دلاری روز قبل پایین تر است. بازارها منتظر شگفتی های لحظه آخری از شهادت جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در کنگره در آن روز بودند که در نهایت هیچ بینش جدیدی از رویکرد بانک مرکزی برای مهار تورم افسارگسیخته ارائه نکرد. نسخه‌ ای از شهادت پاول که قبل از حضورش منتشر شد، می‌ گوید: «پیش‌ بینی می‌ کنیم که افزایش نرخ‌ های مستمر مناسب باشد؛ سرعت این تغییرات هم چنان به داده‌ های دریافتی و چشم‌ انداز در حال تحول اقتصاد بستگی خواهد داشت».

هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite پس از پیشرفت سریع در روز قبل، اندکی کاهش یافتند و شرایط غیر نوسانی مشابهی را برای بازارهای کریپتو فراهم کردند. با این وجود، اجماع بین تحلیلگران هم چنان به آزمایش مجدد سطوح پایین تر، با 16000 دلار به ویژه در مورد بیتکوین، اشاره دارد. حساب کاربری محبوب توییتر کریپتو تونی در مورد راه اندازی بازار یک شبه توضیح داد: “کاهش حجم با یک موج تکانه تکمیل شده. به دنبال عقب نشینی ABC خیلی طولانی هستم. من یک صفحه طولانی را گذاشته بودم، اما به دلیل تکمیل ساختار اینجا بسته شده بود.” نگرانی های او در مورد حجم کم در یک حرکت ناگهانی صعودی توسط معامله گر و تحلیلگر همکار Rekt Capital به اشتراک گذاشته شد، که از دنبال کنندگان توییتر خواست تا زیاد به قدرت رالی اعتماد نکنند.

در همین حال، شرکت تجاری QCP Capital فاش کرد که پس از بازپس گیری 20,000 دلار بیتکوین در آخر هفته، شرایط نزولی را کاهش داد. روز شنبه، سطوح پشتیبانی با سقوط BTC به 17567 و ETH به 879 شکست. کاهش 75 درصدی از بالاترین سطح تاریخ (82 درصد برای ETH). بحران اعتباری کریپتو در نوسان کامل است. در ادامه، توضیح داده شد که نرخ‌ های تامین مالی در بازارهای مشتقه اکنون باثبات‌ تر شده است و فشار سمت فروش به پایین‌ ترین سطح آخر هفته باعث کاهش موجودی توسط ماینرهای بیشتر شده است. در موضوع کلان، QCP کاهش قیمت نفت را به عنوان یک حرکت مثبت در برابر فشارهای تورمی برجسته کرد. وی افزود: “با این گفته، ما مراقب خود هستیم. بازخرید صندوق های سه ماهه احتمالا به همراه احتمال کشف ورشکستگی های ارزهای دیجیتال بیشتر، فشاری بر قیمت ها وارد می کند.”

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *