طبق حساب توییتر shib_superstore، بیش از 70 میلیون توکن Shiba Inu (SHIB) طی روز گذشته سوزانده شده است. این رایت SHIB که شامل تراکنش‌ های نام‌ های بزرگی مانند آمازون و برکس باستر می‌ شود، تنها با هدف افزایش قیمت SHIB انجام می‌ شود. با این حال، ممکن است این اتفاق به این زودی ها رخ ندهد، زیرا تنها سوزاندن میلیون ها نفر از تریلیون ها SHIB هیچ تاثیری بر قیمت نخواهد داشت.

وقتی به عملکرد قیمت SHIB نگاه می کنیم که در حال سوختن است، شاخص قدرت نسبی (RSI) توانست با موفقیت به منطقه صعودی بازگردد. اما در 21 ژوئن، دوباره زیر خط خنثی 50.0 سقوط کرد. Parabolic RSI در حال حاضر روند صعودی فعالی را نشان می‌ دهد که می‌ تواند به این معنی باشد که قیمت SHIB در حال حاضر از هرگونه نوسان قیمت غیرقانونی در امان است. SHIB در حال حاضر در بازار سبز است و پس از 8.57 درصد افزایش قیمت در روز گذشته، با قیمت 0.0000103 دلار معامله می شود. طبق گزارش CoinMarketCap، این میم کوین نیز طی هفته گذشته شاهد افزایش 24.90 درصدی قیمت بود.

علاوه بر این، دارندگان بلندمدت SHIB با وجود هرج و مرج بازار نزولی اخیر هم چنان به دارایی های خود چسبیده اند. این امر نشان می‌دهد که اعتقادات سرمایه‌ گذاران به توکن سوزی SHIB به اندازه‌ ای قوی است که در امواج متلاطم بازار ناپایدار محو نشود. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد، اما با تلاش حامیان SHIB برای تبدیل SHIB به یک دارایی قانونی، سوزش SHIB بیشتر خواهد شد.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *