تحلیل فاندامنتال و تکنیکال رمز ارز Ecomi – OMI


Ecomi – OMI چیست؟

ECOMI یک شرکت فناوری مرتبط با سنگاپور در فضای کلکسیونی دیجیتال است. مدیر عامل ECOMI دیوید یو است. علاوه بر این، این شرکت VeVe را ایجاد می کند که یک بازار کلکسیونی مجازی مرتبط با بلاکچین است تا کاربران بتوانند کلکسیون های خود را از طریق سرویس رسانه های اجتماعی خریداری کرده و به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، ECOMI از دو عنصر مختلف تشکیل شده است: اکوسیستم ECOMI Collect سابق و ECOMI Secure Storage Wallet. علاوه بر این، VeVe شامل فروشگاه VeVe، یک بازار دست دوم، یک نمایشگاه واقعیت افزوده (AR) و یک خوراک اجتماعی است. VeVe با برندهایی مانند Batman، Superman، Harley Quinn، Ghostbuster، NFL و MLB و سایر برندها کار می کند. علاوه بر این، توکن OMI یک توکن ابزاری است که به عنوان یک رسانه مبادله در پلتفرم VeVe استفاده می شود. علاوه بر این، OMI همچنین رکوردهای مالکیت غیرقابل تغییر را برای کلکسیون های دیجیتالی افزایش می دهد.

وضعیت فعلی OMI در بازار

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Ecomi، OMI با 0.001205 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 822319 دلار معامله می شود. قیمت OMI در 24 ساعت گذشته 6.76 درصد افزایش داشته است. در حال حاضر، برترین صرافی‌ های ارزهای دیجیتال برای OMI عبارتند از OKEx، Gate.io، BitForex و AscendEX (Bitmax).

تحلیل تکنیکال OMI تا آخر سال 2022

در حال حاضر، Ecomi در رتبه 114 در CoinGecko قرار دارد. اما آیا آخرین ارتقاها، پیشرفت ها و تغییرات در بلاکچین OMI به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟

کانال Keltner یک شاخص تحلیل تکنیکال است که برای تعیین جهت روند با اندازه گیری نوسانات در بالا یا پایین کندل ها استفاده می شود. از سیگنال‌ های کانال Keltner برای OMI/USDT، می‌ توان نتیجه گرفت که قیمت Ecomi (OMI) ممکن است در چند روز صعودی شود، زیرا قیمت در نیمه اول کانال از پایین است. با این حال، در بلندمدت، قیمت ممکن است صعودی شود، زیرا ارزهای دیجیتال برتر مانند بیتکوین و اتریوم در حال حاضر از روند صعودی اخیر، نزولی شده‌ اند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت نسبی در میزان تغییرات اخیر قیمت را اندازه گیری می کند تا دارایی های بیش از حد فروش یا خرید بیش از حد را استنتاج کند. مقدار RSI نمودار یک روزه ECOMI (OMI) OMIUSDT روی 38.57 است. این امر نشان می دهد که OMI روند ضعیفی از خود نشان می دهد زیرا بین 30 و 50 است. این مقدار می تواند یک روند صعودی بیشتر را آغاز کند، زیرا خریداران بیشتری می توانند از افزایش قیمت مورد انتظار سود ببرند.

نمودار زیر نشان می دهد که ECOMI در چند روز گذشته روند صعودی داشته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، OMI ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و در نتیجه به 0.001953 دلار در مقاومت 1 برسد و تا 0.012379 دلار در مقاومت 7، سیگنال صعودی 2022 حرکت کند.

برعکس، اگر سرمایه‌ گذاران با بازار کریپتو همراهی کنند، خرس‌ ها ممکن است کنترل OMI را بگیرند و OMI را از عوایدش خلع کنند. به عبارت ساده تر، قیمت OMI ممکن است به 0.000871 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است. در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت OMI ما برای سال 2022 صعودی است. با توجه به CoinGecko، این امکان بالایی برای معامله در حول و حوش 0.01343 دلار دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند. اگر این روند صعودی ادامه یابد، ECOMI تا پایان سال 2022 به 0.012379 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد متوسط ​​تا 0.001953 دلار را نشان خواهد داد. سپس، OMI افزایش خواهد یافت، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 0.03 دلار می رسند، از نظر قیمت کاملا خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *