تحلیل WAVES – ویوز: 2 تیر 1401 – ساعت 19


WAVES در آخر هفته پس از آزمایش مجدد پشتیبانی نزدیک به سطح قیمت 4.20 دلار، شاهد برخی نوسانات در قیمت خود بود. این موج‌ ها در نهایت به یک موج صعودی قوی تبدیل شدند، موجی که این آلتکوین را به فهرست برندگان برتر این هفته سوق داد. WAVES در آخر هفته پس از عملکرد نزولی هفته گذشته، درست بالای حمایت ساختاری فعلی خود در حدود 4.20 دلار بود. این همان سطحی است که قیمت در پایان ماه می حمایت پیدا کرد. در حالی که WAVES در آخر هفته مقداری صعودی داشت، گاوها قدرت خود را در روز سه شنبه نشان دادند. WAVES روز سه شنبه پس از افزایش 43 درصدی تا 7.20 دلار افزایش یافت. این قیمت در صبح روز چهارشنبه به 7.28 دلار رسید، قبل از این که شاهد کاهش جزئی به قیمت زمان چاپ 6.58 دلار باشیم. عملکرد هفتگی آن علیرغم کاهش جزئی، هم چنان تا 49 درصد افزایش داشت.

این افزایش با تقاضای قوی که توسط MFI برجسته شده بود، تقویت شد. پس از آن که قیمت در نزدیکی سطح RSI 50 درصدی خود با اصطکاک مواجه شد، عقب نشینی جزئی نزدیک به آخرین اوج خود رخ داد. با این حال، آخرین عملکرد WAVES بیش از تقاضا در نزدیکی خط حمایت وجود دارد. صعود WAVES تقریبا همزمان با آن اتفاق افتاد. شبکه افزایش شدیدی را در حجم تجارت NFT ثبت کرد. حجم کل تجارت NFT از 663 هزار دلار در 17 ژوئن به 8.07 میلیون دلار در 19 ژوئن افزایش یافت. اکنون، در حالی که تا 21 ژوئن به 1.46 میلیون دلار کاهش یافته است، این فعالیت NFT قبل از آخرین رالی WAVESبود. در واقع، این ممکن است کاتالیزوری باشد که باعث افزایش شدید قیمت شده است.

با این حال، عرضه ای که توسط نهنگ ها نگهداری می شود، عملکرد قیمت کریپتو را منعکس نمی کند. برعکس، نشان دهنده انباشتگی ناشی از افزایش آن در 17 ژوئن بود. اگرچه از آن زمان تاکنون خروجی ثبت کرده است. حجم روی زنجیره در 21 ژوئن، مصادف با رالی قوی آن در همان روز، به طور قابل توجهی افزایش یافت. عرضه توسط متریک نهنگ ها نیز بر نبود فشار خرید قوی در این هفته تاکید می کند. بنابراین، WAVES ممکن است به دلیل این دلایل، همراه با جو نامطلوب بازار، نتواند آخرین رالی خود را حفظ کند. با این حال، عملکرد صعودی آن در این هفته نشانه آن است که شروع به مشاهده حجم های سالم کرده است، به خصوص پس از یک عملکرد ضعیف در نیمه دوم ماه می.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *