تحلیل XLM – استلار: 2 تیر 1401 – ساعت 19


Stellar در زمان انتشار، در حالی که شاهد درگیری شدید بین خریداران و فروشندگان در نزدیکی نقطه کنترل (POC، قرمز) بود، تثبیت شد. کاهش‌ های اخیر مستلزم یک نشان نزولی در بازه زمانی روزانه XLM بود. هر نزدیک شدن به زیر پرچم می تواند راهی را برای کاهش در جلسات آینده هموار کند. گاوها باید افزایشی در حجم خرید ایجاد کنند تا تمایلات نزولی فعلی را باطل کنند. در زمان نگارش این مقاله، XLM با 2.57 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 0.11233 دلار معامله شد.

این کشش نزولی از 0.2 دلار یک مقاومت خط روند سه ماهه (سفید، خط چین) را در نمودار روزانه خود نشان داد. این آلتکوین بیش از 58 درصد از دست داد (از بالاترین حد ماه آوریل) و در 18 ژوئن به پایین ترین حد خود در 19 ماه گذشته رسید. این مقاومت خط روند بیشتر بهبود را در چند ماه گذشته محدود کرده است. در نتیجه، شکست اخیر کانال بالا به یک پرچم نزولی تبدیل شد. در نتیجه، XLM به زیر 20 EMA (قرمز) سقوط کرد و یک لبه نزولی به نمایش گذاشت. اگر خرس ها به افزایش فشار خود ادامه دهند، هدفشان شکستن زیر پرچم خواهد بود. بسته شدن به زیر این سطح می تواند XLM را در معرض نزولی به سمت منطقه 0.1019 دلار قرار دهد. اگر خریداران فشار مجددی پیدا کنند، مقاومت فوری خط روند می‌ تواند تلاش‌ های خرید را تضعیف کند. همچنین، با نگاه کوتاه مدت EMA به سمت سقوط، فروشندگان برتری خود را در پویایی فعلی تکرار کرده اند.

RSI در چند روز گذشته موضع نزولی اتخاذ کرده است. مقاومت 42 سطحی، تلاش‌های خرید کوتاه‌مدت را در نمودار تحت تاثیر قرار داده است. علاوه بر این، قله های بالاتر OBV در هفته گذشته نشان دهنده یک واگرایی نزولی با عملکرد قیمت است. این قرائت به خوبی با چشم انداز نزولی در حال انجام ترکیب شد. با در نظر گرفتن تنظیم پرچم نزولی فعلی که به 20 EMA سقوط نزدیک می شود، XLM ممکن است شاهد کاهش احتمالی باشد. شکستن زیر الگو می تواند XLM را در معرض خطر نزولی 9٪ قرار دهد. با این حال، سرمایه گذاران / معامله گران باید احساسات گسترده تر بازار و تحولات زنجیره ای را برای حرکت سودآور در نظر بگیرند. این فعالیت برای به حداقل رساندن خطر هرگونه بی اعتباری نزولی ضروری است.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *