بایننس معتقد است همه پروژه ها مستحق کمک مالی نیستند


بایننس اعلام کرد که پس از انتشار اخباری مبنی بر این که وام دهنده ارزهای رمزنگاری شده BlockFi و Voyager از صرافی ارزهای دیجیتال FTX کمک خواهند گرفت، برنامه ای برای نجات پروژه های شکست خورده ندارد و گمانه زنی ها مبنی بر این که بایننس که دارای ذخیره نقدی قابل توجهی است نیز ممکن است برخی از این موارد را اعلام کند، بایننس گفته است که هیچ برنامه ای برای نجات پروژه های شکست خورده ندارد.

در یک پست وبلاگ به تاریخ 23 ژوئن، بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، برخی از پروژه ها را به عنوان پروژه های “بد” معرفی کرده است. این ها را نباید برای آینده نگه داشت. متاسفانه، چندین مورد از این پروژه‌های «بد» در حال حاضر پایگاه کاربری قابل‌توجهی دارند که اغلب با ابزارهایی مانند انگیزه‌ های اغراق‌ آمیز، بازاریابی «خلاقانه» یا طرح‌ های مستقیم پونزی به دست می‌ آمدند. این بیانیه اضافه کرد که در هر صنعتی، همیشه تعداد سرمایه گذاری های ناموفق بیشتر از موارد موفق است. Changpeng Zhao بایننس امیدوار است که تعداد اشتباهات در مقایسه با تعداد دستاوردها بسیار کم باشد.

شرکت هایی که در بازار ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه هستند، به دنبال کمک به رقبای خود هستند، زیرا هیچ بانک مرکزی وجود ندارد که آماده نجات آن ها باشد. سام بنکمن فرید، مدیر اجرایی FTX، برای دومین بار در چند هفته اخیر راه نجاتی برای یک کسب و کار دارایی های دیجیتالی شکست خورده فراهم کرد، بنابراین بازار متزلزل 900 میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال را تقویت کرد. پس از آن، در مصاحبه ای با فوربس، کمیسیونر SEC، هستر پیرس، اظهار داشت که ارز دیجیتال “مکانیسم نجات ندارد” و این فقدان مکانیزم کمک مالی اغلب به عنوان یکی از مزیت های بازار تلقی می شود. پیرس، که به دلیل موضع طرفدار صنعت خود در زمینه مقررات، به «مادر رمزنگاری» معروف است، افزود که وقتی بازار سخت‌ تر شود، دیدن این که چه کسی چیزی را می‌ سازد که زنده بماند و چه کسی نخواهد ساخت، ساده‌ تر خواهد بود.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *