شرط بندی معامله گران شیبا اینو در سطوح بالا!


قدرت و رشد فقط با پشتکار و مبارزه به دست می آید. اگر فکر می کردید که این فقط برای کار “خودیاری” معتبر است، در اشتباهید. گاوهای بازار مالی از همین استراتژی پیروی می کنند. از آن جایی که کل بازار کریپتو درگیر اصطکاک بود، شیبا اینو [SHIB] در هفت روز گذشته 18.19 درصد سود را ثبت کرد. “شکست” معاملات آرزوی هر معامله گر است. با این حال، وظیفه شناسایی شکاف های واقعی می تواند مانند یک پیچ و خم به نظر برسد. با این حال، بسیاری از معامله‌ گران روزانه SHIB توانستند پس از خروج این میم کوین از منطقه عرضه کوتاه‌ مدت 0.00000885 دلاری خود در 21 ژوئن، سود کسب کنند. در واقع، معاملات بزرگ اکوسیستم شیبا اینو در 20 ژوئن 888 درصد افزایش یافت. قابل توجه است که افزایش تراکنش‌ های بزرگ نشان نمی‌ دهد که مردم در حال خرید SHIB هستند. اما نگاهی به قیمت آن می تواند وضوح بیشتری به ما بدهد. پس از افزایش بی‌ سابقه‌ ای در تعداد تراکنش‌ های بزرگ، SHIB در بازه زمانی پایین‌ تری در جدول بالا رفت. در حال حاضر، افزایش معاملات بزرگ معمولا با افزایش فعالیت نهنگ ها مرتبط است. این به طور ضمنی نشان می دهد که نهنگ ها SHIB را با قیمتی با تخفیف خریداری کرده اند.

با نگاهی به معیارهای روی زنجیره، می توان فهمید که شیب اینو تلاش است تا به طور مستقل قدرت جمع کند. این را در نظر بگیرید – همبستگی آن با بیتکوین به شدت از 0.9 به 0.8 در 22 ژوئن کاهش یافت. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل 100 دارنده شیبا اینو نشان می دهد که آدرس های فعال 16.67 درصد افزایش یافته است. پس از 20 ژوئن، تعداد آدرس‌ های فعال افزایش یافت و بعدا کاهش یافت. در نتیجه، در 22 ژوئن، تنها 4.5 هزار آدرس فعال بود. جالب این جاست که در 21 ژوئن مجموعا 2.2 هزار آدرس جدید در شبکه Shiba Inu ثبت شده است.

نگاه کردن به آمریکا می‌ تواند یک دیدگاه نزدیک‌ بینانه باشد، اما مطمئنا بر این واقعیت تاکید می‌ کند که SHIB چیزی بیش از یک میم سکه نیست. به خصوص در کشوری که از هر پنج نفر یک نفر با ارزهای دیجیتال معامله می کند. با این حال، در مقایسه با Shiba Inu، به نظر می رسد Dogecoin در مکان بسیار بهتری قرار دارد. طبق گزارش Los Muertos، در مجموع هشت ایالت می خواهند Dogecoin [DOGE] را بفروشند و ایالت هایی که بیشتر به دنبال فروش Dogecoin هستند عبارتند از هاوایی، مینه سوتا، وایومینگ و دلاور. اکنون، در بازه زمانی بالاتر، می توان یک روند نزولی واضح را در نمودار SHIB مشاهده کرد. حتی شاخص‌ های پیشرو مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) و MACD در حال حاضر از این تز صعودی پشتیبانی نمی‌ کنند. مهمتر از همه، بازار گسترده تر در آشفتگی کامل است. همه این ها نشان می دهد که پیش بینی یک شکست واقعی در حال حاضر می تواند دور از ذهن باشد. با این حال، به نظر می رسد بازار برای باز کردن موقعیت های فروش آماده است. معامله گران نباید فراموش کنند که بازار یک انتقال سیستماتیک پول از یک معامله گر بی انضباط به یک معامله گر منضبط است. از این رو، مدیریت ریسک و احترام به توقف ضرر بسیار مهم است. به یاد داشته باشید، همیشه بهتر است ضررهای کوچک را تحمل کنید تا ضررهای بزرگ.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *