تشکیل یک الگوی خطرناک از بیتکوین!


سرمایه‌ گذاران به برنامه‌ ای برای پاسخگویی به هر احتمالی نیاز دارند، زیرا تحلیلگران بیتکوین هم چنان بر روی 16000 دلار به عنوان یک هدف نزولی تمرکز می‌ کنند. بیتکوین (BTC) برای یک روز دیگر در 23 ژوئن 20000 دلار حفظ کرد و هم چنان درخواست ها برای کاهش 20 درصدی دیگر وجود دارد.

داده‌ های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌ دهند که بیتکوین/دلار آمریکا در 24 ساعت تا زمان نگارش، کمی بالاتر از مرز 20000 دلار بوده است. مانند همیشه، این رفتار منعکس کننده حرکت در بازارهای سهام ایالات متحده بود که در روز ثابت ماند. اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تنها نوسانات مختصری را به همراه داشت که شهادت پاول در کنگره هیچ اطلاعات جدیدی در مورد سیاست کلان ارائه نکرد. به این ترتیب، مفسران ارزهای دیجیتال به ادعاهای قبلی پایبند بودند – آن ها گفتند که چشم انداز نامشخص بود، اما کاهش احتمالی جدید ممکن است فقط شامل سفر به 16000 دلار باشد. کی یانگ جو، مدیر عامل پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، در بخشی از یک پست توییتر نوشت: “تجمیع دلار بیتکوین در یک محدوده وسیع و سپس افزایش MDD (حداکثر کاهش) به اندازه -20٪ بزرگ نیست.” کی تحلیلی را از حساب محبوب Il Capo از کریپتو بازتوییت کرد، که بیتکوین آن مدت‌ ها باعث کاهش قیمت شده بود. در یک پست جداگانه، کی ادعا کرد که “بیشتر شاخص های چرخه ای بیتکوین می گویند پایین است” و بنابراین کوتاه کردن بیتکوین در سطوح فعلی توصیه نادرست بود. او نوشت: “مطمئن نیستم که تثبیت در این محدوده چقدر طول می کشد. باز کردن یک موقعیت کوتاه بزرگ در اینجا ایده خوبی به نظر نمی رسد، مگر این که فکر کنید BTC دلار به صفر می رسد.” با این حال، برای نظارت بر شاخص‌ های مواد منبع، ریسک‌ گریزی بیشتری وجود داشت. در توییتی آمده است: “در این مرحله، هیچ‌ کس نمی‌ تواند با قاطعیت بگوید که آیا بیتکوین این محدوده را حفظ خواهد کرد یا دوباره به سطح قیمتی زیر 10 هزار دلار خواهد رسید، اما احمقانه است که برای این احتمال برنامه‌ای نداشته باشیم.”

در اخبار کلان جدید، فشار فزاینده بر منطقه یورو به شکل افزایش قیمت گاز طبیعی به دلیل چشم انداز کاهش عرضه بود. در همین حال، در ایالات متحده، پاول نظرات جدیدی در مورد سیاست انقباض پولی فدرال رزرو ارائه کرد. وی در اظهاراتی که در زمان نگارش این مقاله توسط منابع رسانه ای گزارش شد، گفت که کاهش ترازنامه بانک مرکزی، اکنون تنها قصد دارد تا 3 تریلیون دلار از خریدهای نزدیک به 9 تریلیون دلاری خود را کاهش دهد. از فوریه 2020، ترازنامه فدرال رزرو 4.8 تریلیون دلار افزایش یافته است، به این معنی که حتی پس از کاهش، بالاتر از سطح قبل از همه گیری خواهد بود.

ترازنامه بانک مرکزی اروپا در این هفته با وجود تورم افسارگسیخته به بالاترین حد خود در این هفته رسید.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *