حدود 163.2B شیبا اینو توسط نهنگ های برتر ETH خریداری شده است!


سرمایه‌گذاران Shiba Inu سیگنال‌های متفاوتی با توکن میم دریافت می‌کنند که با عدم قطعیت‌های بازار مواجه است. در زمان انتشار، SHIB با قیمت 0.0000101 دلار معامله شد که طی هفت روز گذشته 23 درصد افزایش داشت. شیبا اینو در چند روز گذشته بهبودی خوبی داشته است. علیرغم انباشت نهنگ، این توکن همچنان به پایین‌تر از بالاترین حد خود (ATH) 0.00008616 دلاری خود ادامه می‌دهد. نکته قابل توجه، اخیراً انباشت SHIB در بین نهنگ‌های برتر اتریوم افزایش یافته است. طبق آمار WhaleStats، SHIB سومین توکن اکتسابی در میان 100 نهنگ برتر اتریوم شده است. نهنگ هایی که در حال جمع آوری توکن میم بودند در روز گذشته حدود 150 میلیارد SHIB خریداری کردند.

جالب این جاست که در 24 ساعت گذشته نگارش، نزدیک به 62 میلیارد توکن SHIB به یک آدرس مرده منتقل شده است. بنابراین، آن ها را از گردش خون خارج می کند. به گفته یکی از مدیران توییتر Shibburn، سوزاندن این توکن ها طی هشت تراکنش انجام شده است.

در پی این توکن سوزی، سرمایه گذاران انتظار افزایش ارزش قیمت SHIB را داشتند. با این حال، بسیار ناامید کننده، SHIB با 1.17٪ کاهش در طول روز به $0.0000101 رسید، اما هم چنان در طول هفته 23٪ افزایش داشت. در واقع، حجم این شبکه نیز در طول روز 42 درصد کاهش یافت، زیرا با عدم قطعیت های بازار مبارزه می کرد. با این حال، معیار تسلط اجتماعی از صبح روز 24 ژوئن جهش بزرگی داشته است. دقیقا ضد خش نیست، اما SHIB امواج نزولی سقوط این ماه را تحمل کرده است.

در حالی که شیبا اینو راه خروج خود را مدیریت می کند، بازار شاهد سقوط دومینوی دیگری در مواجهه با بحران لیکویید بود. صرافی فیزیکی آتی ارز دیجیتال CoinFLEX پس از سلسیوس و بابل فایننس آخرین صرافی بود که برداشت در صرافی خود را متوقف کرد. از سوی دیگر، کارگزار کریپتو وویجر دیجیتال نیز اخیرا پس از انتشار بیانیه‌ ای در مورد محدودیت‌ های برداشت در این هفته، در خبرها قرار گرفته است. محدودیت برداشت روزانه در این پلتفرم از 25000 دلار به 10000 دلار کاهش یافت.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *