هکرهای پروتکل هارمونی اکنون وجوه دزدیده شده را از طریق تورنادو کش جابجا می کنند


پروتکل هارمونی اعلام کرده است که آگاه است که هکرهای اخیر سرمایه را از طریق تورنادو کش انتقال داده اند. هکرهای مورد بحث مسئول سرقت ۱۰۰ میلیون دلاری ارزهای دیجیتال جایگزین از پل Horizon پروتکل هارمونی هستند.

1/ ما می دانیم که هکر شروع به انتقال وجوه از طریق Tornado Cash کرده است. این تیم در حال کار با دو شریک بسیار معتبر ردیابی و تجزیه و تحلیل بلاکچین و همکاری با FBI به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد این عمل جنایتکارانه است.

به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد این رفتار غیرقانونی، تیم آن گفت که با FBI هماهنگ می شود و با دو شریک ردیابی و تجزیه و تحلیل بلاک چین که شهرت بسیار خوبی دارند، کار می کند.

در ادامه بیانیه آمده است که پروتکل هارمونی در حال بررسی تعدادی جایگزین مختلف برای کاربران و شرکای خود است و آنها قصد دارند تا مصرف کنندگان خود را در جریان بررسی روش های ایمن نگه داشتن اکوسیستم خود در جریان قرار دهند.

اگرچه آنها قادر به ارائه هیچ جزئیاتی نیستند، اما گفته اند که هدف انتشار به موقع اطلاعات و در عین حال حفظ بالاترین سطح باز بودن امکان پذیر است.

حادثه ای که در روز پنجشنبه رخ داد منجر به سرقت 100 میلیون دلار از اتریوم Wrapped (WETH)، AAVE، SUSHI، DAI، Tether (USDT) و USD Coin (USDC) شد که سپس با اتریوم مبادله شد.

اگرچه اولین بار به عنوان یک حمله به پروتکل هارمونی گزارش شد، اما اکنون این شرکت در Medium اعلام کرده است که هیچ مدرکی دال بر نقض کدهای قرارداد هوشمند یا مشکل در پلتفرم Horizon کشف نکرده است.

پروتکل هارمونی گفته است که در طول تحقیقات، بدون آسیب رساندن به فعالیت های تیم واکنش به حادثه، تا حد امکان اطلاعات را منتشر خواهد کرد. آنها همچنان آماده صحبت با هکر هستند، اما تحقیقات تا زمانی که موضوع حل شود یا پول نقد دزدیده شده بازگردانده شود، ادامه خواهد داشت.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *