رابرت کیوساکی می گوید: من بیتکوین را با قیمت 1100 دلار می خرم


رابرت کیوساکی، نویسنده معروف کتاب پدر پولدار پدر فقیر، با چشم انداز جدیدی از بیتکوین بازگشته است. او توییتی را باز کرد و گفت: «درس پدر پولدار» و توضیح بیشتری داد که «بازنده‌ ها وقتی ضرر می‌ کنند دست از کار می‌ کشند.» او این ن کته را با اشاره به صاحبان بیتکوین که به دلیل سقوط بازار از دارایی‌ های خود صرف نظر کردند و به گفته او، برخی از آن ها را رها کردند، به اشتراک گذاشت. سپس افزود: «برندگان از باخت‌ه ای خود درس می‌ گیرند.» کیوساکی فراتر رفت و گفت: «من منتظر بیتکوین هستم تا 1100 دلار را آزمایش کند. اگه خوب بشه بیشتر میخرم. اگر این طور نباشد، منتظر می‌ مانم تا بازنده‌ ها تسلیم شوند و دست از کار بکشند، سپس بیشتر بخرم.» اظهارات او مبنی بر اینکه بیتکوین قیمت 1100 دلاری را آزمایش خواهد کرد، چندان مورد پسند جامعه توییتر قرار نگرفت. برخی از مردم آن را «تفکر آرزویی» نامیدند، و برخی دیگر گفتند که احتمالا یک اشتباه تایپی بوده است، زیرا او قصد داشت 11 هزار دلار بنویسد. @TraderUDN استدلال کرد که میلیاردرهای رمزنگاری مانند Changpeng Zhao از Binance، Michael Saylor از MicroStrategy و Elon Musk در عوض تمام بیتکوین را خریداری خواهند کرد. این اولین بار نیست که کیوساکی قصد دارد بیتکوین را با قیمت های پایین خریداری کند. او در اوایل ماه می، زمانی که بیتکوین بالای 30000 دلار بود، گفت:

“من همچنان نسبت به آینده بیتکوین خوشبین هستم. در انتظار آزمایش پایین جدید. 20 هزار دلار؟ 14 هزار دلار؟ 11 هزار دلار؟ 9 هزار دلار؟”

کیوساکی افزود که نسبت به ارزش بیتکوین خوشبین است، زیرا «فدرال رزرو و خزانه داری فاسد هستند.» و «آن ها قبل از این که صداقت، صداقت و قطب نما اخلاقی را به دست آورند، خود ویران خواهند شد». بیتکوین با 5 درصد کاهش به 19870 دلار از 21107 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. از سوی دیگر، اتریوم به میزان قابل توجهی از دست داده است.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *