رمز ارز Quant: تحلیل تکنیکال و فاندامنتال


Quant چیست؟

کوانت در ژوئن 2018 با هدف اتصال بلاکچین و شبکه ها در مقیاس گسترده تاسیس شد. با این حال، Quant بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه انجام می شود. علاوه بر این، این اولین پروژه ای است که مسائل مربوط به قابلیت همکاری را از طریق توسعه اولین سیستم عامل بلاکچین حل می کند. علاوه بر این، این پلتفرم به عنوان یک سیستم عامل با فناوری دفتر کل توزیع شده و شبکه overledger ایجاد شده است که شبکه های مختلف بلاکچین را به هم متصل می کند. با این حال، این پروژه به‌عنوان اولین سیستم‌ عاملی که برای بلاکچین ایجاد می‌ شود، ثبت می گردد. تمرکز اصلی Quant با استفاده از Overledger، پیوستن به شکافی است که بین بلاکچین‌ های مختلف وجود دارد. با این حال، ستون فقرات این پروژه شبکه Overledger است که کوانت آن را به عنوان اکوسیستمی که محیط اقتصاد دیجیتال آینده بر اساس آن توسعه خواهد یافت، معرفی می کند. Overledger توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (معروف به MApps) را برای مشتریان خود ایجاد کنند. برای توسعه دهندگان برای ایجاد نقشه در شبکه، آن ها باید مقدار خاصی از توکن های Quant (QNT) را در خود نگه دارند.

وضعیت مارکت Quant

در زمان نگارش این تحلیل قیمت کوانت، QNT با 57.07 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 24821370 دلار معامله می شود. قیمت QNT در 24 ساعت گذشته 2.83 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، برترین صرافی‌ های ارزهای دیجیتال برای QNT عبارتند از Binance، KuCoin، Coinbase Exchange، HitBTC و Bybit. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی QNT برای سال 2022 برویم.

تحلیل قیمت Quant

در حال حاضر QNT جایگاه 61 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاکچین QNT به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟

کانال Keltner یک شاخص تحلیل تکنیکال است که برای تعیین جهت روند با اندازه گیری نوسانات در بالا یا پایین کندل ها استفاده می شود. از سیگنال های کانال Keltner برای QNT/USDT، می توان دریافت که افزایش فعلی می تواند ادامه یابد، زیرا آخرین کندل هنوز در اولین قسمت منحنی از بالا قرار دارد. این نشان می‌دهد که روند صعودی کنونی قیمت کوانت (QNT) برای چند روز قبل از این که هر گونه معکوس انتظاری وجود داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت نسبی در میزان تغییرات اخیر قیمت را اندازه گیری می کند تا دارایی های بیش از حد فروش یا خرید بیش از حد را استنتاج کند. مقدار RSI نمودار QNT/USDT یک روزه 48.18 است. این امر نشان می‌ دهد که Quant روند خنثی را نشانه گرفته است، زیرا بین 30 و 50 است. این مقدار در حال حاضر یک روند صعودی را آغاز می‌ کند، زیرا به نظر می‌ رسد که خریداران بیشتری در حال تغییر موقعیت هستند، زیرا ارزش به سمت ارزش RSI 50 حرکت می‌ کند که منطقه روند قوی است.

از میانگین متحرک 100 روزه و 50 روزه برای Quant (QNT)، می توان دریافت که QNT در بلندمدت صعودی خواهد بود، زیرا میانگین متحرک 100 روزه بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه است. از این رو، سرمایه‌ گذاران بلندمدت می‌ توانند بخشی از سرمایه‌ گذاری‌ های خود را که در هفته‌ های اخیر به دلیل زمستان کریپتو از دست داده بودند، بازیابی کنند.

پیش بینی قیمتی Quant تا آخر سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که QNT در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت QNT روند صعودی را نشان می دهد و در 14 روز گذشته 18.7 درصد افزایش یافته است. اگر این روند ادامه یابد، QNT ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 164.47 دلاری خود پیشی بگیرد و حتی به 151.49 دلار در سطح مقاومت 6، سیگنال صعودی 2022، بالاتر رود.

برعکس، اگر سرمایه‌ گذاران علیه کریپتو روی بیاورند، ممکن است خرس‌ ها قدرت را در دست بگیرند و QNT را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت QNT ممکن است به 39.68 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است. در همین حال، پیش‌ بینی بلندمدت قیمت QNT ما برای سال 2022 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *