تحلیل AVAX – آوالانچ: 8 تیر 1401 – ساعت 22


AVAX در دو هفته گذشته عملکرد خوبی در بازار داشت، اگرچه از 11 ژوئن تا 19 ژوئن نزدیک به 40 درصد کاهش یافت. پس از این که نتوانستند از مرز 21.5 دلار عبور کنند، قیمت ها بار دیگر سقوط کردند. بیتکوین نیز در ساعات اخیر با موجی از فروش مواجه شد. بنابراین، خرس‌ ها می‌ توانند در یک یا دو روز آینده هم در نمودارهای BTC و هم در نمودارهای AVAX دست بالا را داشته باشند.

AVAX در دو هفته گذشته شاهد افزایش از 13.71 دلار به 22.05 دلار بود و مجموعه ای از سطوح اصلاحی فیبوناچی بر اساس این حرکت ترسیم شد. در دو روز گذشته معاملات شاهد سطح اصلاحی 38.2% در 18.86 دلار بودیم که به عنوان حمایت عمل کرد. یک جهش از این سطح، AVAX را به 20.5 دلار رساند، اما به نظر می رسد یک روند نزولی کوتاه مدت در حال حاضر در جریان است. بیتکوین همچنین قادر به دفاع از سطح 20.2 هزار دلاری نبود، بنابراین کاهش بیشتر در ساعات آینده قابل محاسبه نیست. حوزه بعدی پشتیبانی از AVAX در 16.9 دلار، سطح اصلاح 61.8٪ قرار دارد. منطقه 17.3 تا 17.2 دلاری نیز می تواند تا حدودی از قیمت در مسیر کاهش حمایت کند.

در نمودار ساعتی، RSI در چند روز گذشته در تلاش برای صعودی ماندن بوده است. زیر خط خنثی 50 سقوط کرد. تلاش های آن برای عقب راندن از نقطه خنثی 50 در 60 متوقف شد. علاوه بر این، RSI به زیر علامت 40 نیز لغزید تا فشار نزولی قوی را نشان دهد. در همان زمان، Parabolic SAR سیگنال فروش پشت AVAX داد. خط A/D نیز به سمت پایین شیب داشت که نشان می دهد حجم فروش در هفته گذشته غالب بوده است. ترکیب حرکت نزولی و افزایش حجم فروش در چند روز گذشته نشان می دهد که AVAX می تواند نزولی بیشتری ببیند. اگرچه منطقه 18 دلاری یک منطقه حمایتی بود، بیتکوین در نمودارها ضعف نشان داد. این بدان معناست که آوالانچ نیز ممکن است در چند روز آینده با فشار فروش مواجه شود.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *