سه دلیل برای این که کاردانو 40 درصد افزایش خواهد یافت!


کاردانو از ماه مd 2022 شاهد پیشرفت های زیادی بوده است. شبکه کاردانو، قاتل اتریوم، اخیرا به نقطه عطف جدیدی دست یافته است و به مدت 1760 روز بدون قطعی کار می کند. Cardano شهرت خود را به عنوان یکی از پایدارترین شبکه ها در اکوسیستم رمزنگاری ثابت کرده است. در پنج سال گذشته، کاردانو با بارهای بسیار بالا بدون قطعی برخورد کرد. با وجود افزایش تعداد برنامه های غیرمتمرکز در بلاکچین، این شبکه به خوبی عمل کرده است. قابل ذکر است که در هفته گذشته بیش از 100 پروژه جدید در Cardano راه اندازی شد. قیمت کاردانو در نقطه شکست است و ADA برای شکست 40 درصدی آماده است.

سطوح حمایت و مقاومت هفتگی برای Cardano 0.38 دلار و 0.77 دلار است. قیمت Cardano احتمالا شاهد افزایش 40 درصدی در قیمت خود پس از کاهش تا حمایت 0.38 دلار خواهد بود. کاردانو از اواسط ژوئن 2022 دو دوره نقدینگی را تکمیل کرده است. فراکتال کاردانو حول جمع‌ آوری نقدینگی می‌ چرخد و در دوره‌ ای که از 19 ژوئن شروع شد تا 0.527 دلار شروع شد. در 18 جولای، اولین دوره نقدینگی آغاز شد و منجر به صعود به 0.527 دلار شد. در 22 جولای، دومین دوره نقدینگی کاردانو را به 0.54 دلار رساند. رویداد نقدینگی بعدی احتمالا کاردانو را به حمایت 0.38 دلار و افزایش 40 درصدی پس از آن سوق خواهد داد. از آن جایی که هر دو رویداد نقدینگی که در روند قیمت کاردانو اتفاق افتاد از 0.47 دلار شروع شد که یک سطح حمایتی کلیدی برای قاتل اتریوم است. افزایش قیمت 40 درصدی حاکی از رسیدن به مقاومت ماهانه 0.77 دلار است. تحولات مثبت در اکوسیستم کاردانو و افزایش تعداد پروژه‌های در حال توسعه در بلاکچین قاتل اتریوم، احساسات مثبت سرمایه‌ گذاران را تقویت کرده است.

سناریوی حداکثر درد حاکی از کاهش بیشتر قیمت کاردانو پس از سقوط شدید به حمایت هفتگی در 0.38 دلار است. روند نزولی کاردانو به احتمال زیاد در صورت عدم اعتبار صعودی، عدم عبور از مقاومت در 0.55 دلار، تمدید خواهد شد.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *