بررسی دلایل تاخیر به روز رسانی VASIL کاردانو


چارلز هاسکینسون، مدیر سابق اتریوم و بنیانگذار Cardano [ADA] اخیرا سکوت خود را در مورد ارتقاء هارد فورک Vasil شکست. به یاد بیاورید که هاسکینسون هیچ اظهارنظر عمومی در مورد این موضوع نداشته است، زیرا کاردانو تایید کرده است که تاخیر وجود خواهد داشت. هاسکینسون در ویدئویی که او آن را «برخی نظرات مختصر در مورد واسیل» نامید و از طریق صفحه توییتر خود منتشر شد، خاطرنشان کرد که چندین دلیل اجتناب‌ ناپذیر برای این شکست وجود داشته است.

به گفته رئیس کریپتو، فرآیند Vasil باید مراحلی را پشت سر می‌ گذاشت تا بروزرسانی انجام شود. او اشاره کرد که در حالی که برخی از ویژگی ها را می توان نادیده گرفت، برخی دیگر را نمی توان به هیچ عنوان نادیده گرفت. هاسکینسون گفت که کاردانو با وجود تاخیر در مرحله آزمایش پیشرفته بود. با این حال، او مجددا تاکید کرد که آزمایشات تایید شده نیز باید تایید شوند. او همچنین فاش کرد که در فرآیند تایید، تیم برخی از اشکالات را کشف کرده است که نیاز به رفع و آزمایش مجدد داشتند. پس از آزمایش گره های v.1.35.1 و v.1.35.2، بنیانگذار گفت که node v.135.3 می تواند نسخه نهایی برای ارتقاء Vasil باشد. حتی با انتشار، ارز دیجیتال بومی Cardano، ADA، پاسخ مثبتی نداده بود.

پس از حادثه فوق، کاردانو 2.11 درصد در روز گذشته افزایش یافت. در زمان انتشار، ارز دیجیتال مورد بحث بر اساس CoinMarketCap با قیمت 0.5052 دلار معامله می شد. اما با توجه به CryptoQuant، حجم 24 ساعته ADA با 16.40 درصد کاهش به 679.83 میلیون دلار در 2 آگوست رسید.

اگرچه احساسات صعودی کل بازار کریپتو ممکن است ADA را از مقاومت کوتاه مدت خود به عقب براند، ممکن است به دلیل کمبود حجم نتواند افزایش خود را حفظ کند. در این جا لازم به ذکر است که فعالیت توسعه دهندگان در زنجیره Cardano کاهش یافته است. با این حال، داده های Santiment نشان داد که فعالیت شبکه بهبود یافته است. در 2 آگوست، آدرس های فعال 24 ساعته در Cardano به طور قابل توجهی بهبود یافته بود. در 1 اوت، 186 بود. با این حال، یک روز بعد، به 39500 افزایش یافت.

در حالی که افزایش آدرس‌ های فعال ممکن است برای قیمت ADA معنای قابل توجهی نداشته باشد، اما ثابت می‌ کند که ویدیوی هاسکینسون ممکن است اعتماد سرمایه‌ گذاران را برانگیخته باشد. در کمال تعجب سرمایه گذاران، هاسکینسون اظهار داشت که دیگر تاخیری در ارتقاء Vasil وجود نخواهد داشت. با این حال، هیچ چیز نمی تواند مطمئن باشد، به خصوص که زمان زیادی طول کشید تا او ارتباط برقرار کند. اما، این احتمالا سرمایه گذاران را از پیش بینی کاردانو مقیاس پذیرتر باز نمی دارد.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *