تحلیل اورژانسی سولانا: تکنیکال و آنچین


سولانا [SOL] این هفته را پس از رسیدن به 48.38 دلار در 13 اوت، با لحن نزولی آغاز کرد. به سرعت به سمت حال حاضر شوید و اگر خرس ها به حمله خود ادامه دهند، قیمت آن به زیر 40 دلار می رسد. با این حال، SOL به تازگی یک خط مقاومت کوتاه مدت را دوباره آزمایش کرد که ممکن است مقداری صعودی داشته باشد. SOL از اواسط ژوئن در کانال صعودی فعلی خود معامله می کند. حمایت و مقاومت بر آن تاکید شده است و قیمت در 24 ساعت گذشته مجددا مورد اول را آزمایش کرد. SOL همچنین حداقل چهار بار در ژوئن و دو بار در ژوئیه همین خط پشتیبانی را آزمایش کرد. در اوایل این ماه، درست بالاتر از همان پشتیبانی برگشت و چند ساعت قبل از زمان انتشار این پست با همان پشتیبانی تعامل داشت.

SOL در حال حاضر کاهش قابل توجهی در فشار فروش پس از تعامل با خط پشتیبانی نزدیک به سطح قیمت 40.20 دلار نشان داده است. این نتیجه تایید می کند که فشار خرید قابل توجهی وارد می شود. عملکرد نزولی این هفته به اندازه ای بود که شاخص قدرت نسبی (RSI) سولانا را به زیر SMA 14 روزه و سطح 50 درصدی آن برساند. با این حال، یک چرخش جزئی به سمت صعودی بازگشت فشار صعودی را تایید می کند.

کاهش فشار فروش در سطح حمایت در حال حاضر یک نشانه سالم است که به نفع صعود است. با این حال، چنین نتیجه ای را تضمین نمی کند. ماهیت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی بازار کریپتو ممکن است به نفع خرس ها باشد. اما، برخی از معیارهای روی زنجیره در زمان انتشار این پست، به نفع گاوها متمایل بودند. تسلط اجتماعی SOL در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. از این رو، این ارز دیجیتال در این مدت دیده شد. نرخ سرمایه گذاری بایننس آن نیز در این دوره به شدت کاهش یافت. با این حال، در همان دوره بازگشت قوی به ثبت رسانده است.

بازگشت نرخ سرمایه بایننس یک تغییر احساسات را تایید می کند که با آزمون مجدد مقاومت مطابقت دارد. بهبود SOL را می توان به اخبار مثبت در مورد Solend، وام دهی بومی آن و پروتکل قرض DeFi نسبت داد. Solend اخیرا از راه اندازی استخرهای بدون مجوز خود خبر داده است. این توسعه ممکن است باعث افزایش تقاضا برای SOL شود، به ویژه در میان مدت و بلندمدت. شاید در کوتاه مدت سرمایه گذاران را نیز هیجان زده کند و در نتیجه از بهبودی سالم حمایت کند.

سولانا دقایقی پیش 41.17 دلار معامله شد که نشان دهنده کاهش 6.74 درصدی قیمت آن از هفته گذشته است. شاخص قدرت نسبی نیز از این روند نزولی پشتیبانی کرد، زیرا در زیر محدوده خنثی 50 در 37 قرار داشت. OBV همچنین روند تایید نزولی را منعکس کرد. قیمت را می توان در حال تشکیل یک کانال نزولی مشاهده کرد. با انجام این کار، پیشنهاد شد که هم خریداران و هم فروشندگان در مورد تغییرات قیمت تصمیم‌ گیری نمی‌ کنند. اگر SOL از این کانال عبور کند، به زودی می توان انتظار حرکت در هر جهت را داشت.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *