تحلیل قیمت Litecoin: فاندامنتال، تکنیکال و آنچین


قیمت لایت کوین از ماه گذشته در روند صعودی قرار داشته است، به طوری که این سکه رشد ۲۵.۱۸ درصدی را در قیمت خود مشاهده کرد. به دنبال نشانه های گسترده تر بازار، رشد سکه در ماه گذشته ثابت بوده است.

یکی از دلایل رشد قابل توجه لایت کوین می تواند افزایش علاقه نهنگ ها در گذشته نزدیک باشد.

از پایین ترین سطحی که در 26 ژوئیه مشاهده شد، می توان مشاهده کرد که علاقه نهنگ ها به میزان ثابتی با قیمت زیر افزایش می یابد. اگرچه این یک شاخص صعودی است، اما همبستگی زیاد بین قیمت و عملکرد نهنگ می تواند ارز دیجیتال را در برابر پامپ و تخلیه آسیب پذیر کند. حتی اگر افزایش کیف پول هایی که دارای 10 میلیون دلار هستند، نشانه خوبی است، باید شاخص های بیشتری از ثبات در رشد این آلتکوین وجود داشته باشد. خوشبختانه می‌ توانیم ببینیم که تعداد آدرس‌ های منحصربه‌ فرد ثبت‌ شده در حال افزایش است. با داشتن 150 میلیون آدرس منحصربه‌ فرد لایت‌ کوین که از این نظر پس از بیتکوین و اتریوم در رتبه دوم قرار دارد، همه چیز به دنبال LTC است.

قیمت و معیارهای زنجیره ای تنها چیزهایی نیستند که لایت کوین دارند، به نظر می رسد که دولت کانادا نیز به این سکه رضایت داده است. در اقدامی بی‌ سابقه، دولت کانادا اخیرا تصمیم گرفت برای مخارج سرمایه‌ گذاران خرده‌ فروشی برای ارزهای دیجیتال سقفی قائل شود و آن ها را به 30 هزار دلار کانادا محدود کند. ارزهای دیجیتال مستثنی از این امر عبارتند از: بیتکوین، اتریوم، لایت کوین و بیتکوین کش. بدیهی است که لایت کوین در کنار بازیگران بزرگ کریپتو جای گرفته است. این نوع تایید از سوی دولت کانادا ممکن است منجر به افزایش اعتماد سرمایه گذاران به این آلتکوین شود. این خبر همچنین باعث علاقه به لایت کوین در پلتفرم های رسانه های اجتماعی شده است. به عنوان مثال نمودار زیر را در نظر بگیرید.

با تبلیغات روزافزون لایت کوین و همکاری های آن با شرکت های بزرگی مانند پی پال، آینده لایت کوین در حال حاضر روشن به نظر می رسد.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *