جفت DOGE/USD در محدوده 0.06277 تا 0.06425 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.73 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 278.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.48 میلیارد دلار معامله می شود که سکه را در رتبه دهم قرار می دهد. معیارهای جالب روی زنجیره که درک سریع وضعیت Dogecoin را ارائه می دهد.

در نمودار 4 ساعته، می‌ توانیم شاهد تثبیت تثبیت امروز باشیم، زیرا فروشندگان خسته شده‌ اند و DOGE/USD به‌نظر می‌ رسد بخشی از ضرر قبلی را دنبال کند.

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته در حدود 0.0 68 دلار معامله شد. تلاش بیشتر برای شکستن پایین تر در ابتدا ناموفق بود و منجر به فشار بالاتر شد. با این حال، DOGE/USD نمی‌ توانست به‌ عنوان مقاومت 0.072 دلاری پیش از بازگشت به سمت پایین‌ تر حرکت کند. از آن جا، فشار فروش ادامه یافت و منجر به حمایت 0.0625 دلار در روز جمعه شد. ادغام یک بار دیگر دنبال شد که نشان می دهد فروشندگان یک بار دیگر خسته شده اند. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در اوایل هفته آینده دوباره روند صعودی خود را طی کند و به دنبال یک بالاترین سطح محلی پایین تر دیگر باشیم.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا در 24 ساعت گذشته پس از افت شدید به حمایت 0.0625 دلار شاهد تثبیت آن بودیم. احتمالا DOGE/USD به دنبال معکوس شدن و عقب نشینی بعدی خواهد بود، با هدف برای یک بالاترین سطح محلی پایین تر در مقاومت 0.068 دلار.

سیگنال خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *