عملکرد بیتکوین (BTC) در یک ماه گذشته کسی را خوشحال نکرده است، زیرا بیتکوین صعودهای زیادی را در نمودارها ثبت نکرده است. با این حال، نظرات متفاوت است. در حالی که برخی فکر می کنند افزایش قیمت ممکن است در راه باشد، برخی دیگر فکر می کنند که ارز دیجیتال ممکن است بیشتر در نمودار سقوط کند. جالب این جاست که نگاهی به چند تحلیل و شاخص بازار می تواند تصویر بهتری از کل وضعیت به ما ارائه دهد. در زمان انتشار این پست، BTC با کاهش 5 درصدی در نمودارهای هفتگی، با 19078 دلار معامله می شد. در میان همه گمانه‌ زنی‌ های مختلف در رسانه‌ های اجتماعی، چندین تحلیلگر پیش‌ بینی کرده‌ اند که قیمت بیتکوین در روزهای آینده ممکن است بیشتر سقوط کند. به عنوان مثال، MAC_D، تحلیلگر و نویسنده در CryptoQuant، اخیرا ارزیابی در مورد BTC منتشر کرده است. او در تحلیل خود اشاره کرد که در 13 سپتامبر، 11900 بیتکوین وارد کوین بیس شد. بعدا، 31200 بیتکوین از Coinbase به صرافی های مشتقه منتقل شد، بلافاصله قبل از این که قیمت بیتکوین به شدت در 13 سپتامبر کاهش یابد.

افزایش تعداد پوزیشن های فروش بیتکوین در صرافی های مشتقه حاکی از کاهش بیشتر قیمت بیتکوین در روزهای آینده است. مک، یک اینفلوئنسر محبوب رمزنگاری، نیز نظر خود را در مورد انتظارات از BTC بیان کرد. به گفته این تحلیلگر، قیمت کریپتو ممکن است هفته آینده به مرز 20000 دلار برسد و سپس به شدت کاهش یابد و شاید تا 17000 دلار در نمودارها کاهش یابد.

در حالی که تجزیه و تحلیل و پیش‌ بینی فوق‌ الذکر نشان‌ دهنده روزهای تاریک‌ تری برای پادشاه همه رمزارزها بود، برخی معیارها خلاف این را نشان می‌ داد. به عنوان مثال، جریان ورودی ارز بیتکوین طی هفته گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که یک سیگنال صعودی است. به طور مشابه، نسبت MVRV BTC نیز افزایشی را ثبت کرد که نشان دهنده افزایش احتمالی قیمت در روزهای آینده است.

جالب این جاست که تعداد آدرس‌ های بیتکوین فعال با موجودی غیر صفر طی هفت روز گذشته افزایش یافته است. این نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به سکه است. با این حال، در زمان نگارش، به نظر می رسید که این رقم به سمت کاهش متمایل شده است.

با در نظر گرفتن تمام داده ها، هیچ چیز را نمی توان با قطعیت گفت. تنها زمان نشان می دهد که در هفته های آینده چه چیزی برای بیتکوین وجود دارد.

ارز دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *