تماس با ما

آنلاین با ما در تماس باشید

هر گونه سؤالی داشته باشید یا به کمک نیاز داشته باشید، با ما تماس بگیرید

https://t.me/nitbico

https://t.me/airdrop_namira

https://twitter.com/nitbico

https://instagram.com/nitbico

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

سوالات متداول

سوالات بیشتر پرسیده شده

چرا به NitBiCo اعتماد کنیم؟

گروه NitBiCo در آینده به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های ایرانی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال خواهد شد که توانسته با ارائه خدمات ویژه به کاربران موقعیت و بستر مناسبی را فراهم آورد تا به راحتی و با دسترسی آسان قدم های کوچک تا گام های بزرگ خود را در بازار ارزهای دیجیتال با موفقیت بردارند. گروه NitBiCo با حضور مستمر در نمایشگاه ها، همایش ها و آموزش کاربران، موفق عمل کرده است. همچنین مواردی مانند :احراز هویت سریع و آسان، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و در 7 روز هفته، تنوع در تعداد ارزها، موجودی بالا، نرخ های واقعی همراه با برگزاری دوره های آموزشی حضوری و آنلاین، مقالات آموزشی، ویدئوها، پادکست ها، فعالیت در حوزه استخراج، ارائه کیف پول اختصاصی، داشتن تیم فنی و اپلیکیشن، همگی باعث تمایز و نگاه تحسین آمیز به مجموعه NitBiCo در حوزه ارزهای دیجیتال شده است.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌ مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین استفاده می‌ کنند.ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌ کند.

بیتکوین چیست؟

بیت کوین نخستین پول رمزنگاری شده‌ای است که در دنیا ایجاد شده است. هنوز مشخص نیست چه کسی این ارز دیجیتال را برای اولین بار خلق کرده است، زیرا ارز رمزنگاری شده در اساس بر مبنای مخفی نگه داشتن هویت کاربران عمل می‌کند. با این وجود، بیت کوین برای اولین بار در مقاله‌ای که توسط یک برنامه نویس با اسم (احتمالا مستعار) ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) منتشر شد، به جهانیان معرفی شد. با این وجود هنوز مشخص نیست که ساتوشی ناکاموتو کیست.